Fischer FIS V 360S kotwa chemiczna PROMOCJA KARTON

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: FISCHERFISV
  • Producent: Fischer
  • Waga: 1 kg
  • Dostępność: Jest na stanie  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • szt.
  • Cena netto: 341,37 zł 141,41 zł 419,89 zł
Zaprawa hybrydowa stosowana do:
beton niezarysowany. prefabrykaty betonowe. kamień naturalny. cegła pełna. cegła kratówka. cegła dziurawka. cegła pełna. wapienno-piaskowa . bloczki i pustaki z betonu lekkiego. pustaki betonowe. pustaki ceramiczne. pustaki. wapienno-piaskowe. beton komórkowy.
 
Do mocowania:
konstrukcji stalowch. podpór. szyn. regałów. konsol. tras kablowych. maszyn. bram. fasad. schodóww. prętów zbrojeniowych

PROMOCJA:

Przy zakupie 6 szt. FIS V 360S = WYSYŁKA KURIEREM - GRATIS!

Przy zakupie 12 szt. FIS V 360S = WYSYŁKA KURIEREM - GRATIS!

Przy zakupie 24 szt. FIS V 360S = WYSYŁKA oraz pistolet do iniekcji FIS AM - GRATIS!

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zaprawa iniekcyjna Fischer FIS V 360 S

1 pojemnik 360ml + 2 mieszalniki. termin przydatności 18 miesięcy

Zastosowanie:
beton niezarysowany. prefabrykaty betonowe. kamień naturalny. cegła pełna. cegła kratówka. cegła dziurawka. cegła pełna. wapienno-piaskowa . bloczki i pustaki z betonu lekkiego. pustaki betonowe. pustaki ceramiczne. pustaki. wapienno-piaskowe. beton komórkowy Do mocowania: konstrukcji stalowch. podpór. szyn. regałów. konsol. tras kablowych. maszyn. bram. fasad. schodóww. prętów zbrojeniowych /bez 380VT/ itp.

Opis produktu:

zaprawa hybrydowa (żywica winylowoestrowa i cement) w tubie do stosowania w betonie i murze. zmodyfikowany czas żelowania i wiązania oraz mniejsza wymagana siła przy wyciskaniu dla FIS VS i VW. żywica i cement oraz woda i utwardzacz znajdują się w osobnych cylindrach zmieszanie następuje w mieszalniku dopiero w momencie wyciskania z opakowania. częściowo zużyte opakowanie może być ponownie użyte po wymianie mieszalnika. FIS VT 380C. FIS V 950S. FIS V 360S. FIS VS 360S i FIS VW 360S są wyciskane przy użyciu specjalnego pistoletu. FIS VS 150 C i FIS VS 300 T może być wyciskana przy użyciu pistoletu do silikonu. FIS VS 100 P nie wymaga pistoletu przy wyciskaniu (wyciskanie odbywa się przez ręczne wkręcanie tłoka).

Zalety/ Korzyści:
wysokowytrzymałościowa hybrydowa zaprawa do najwyższych obciążeń we wszystkich materiałach budowlanych. nadaje się do kotwienia prętów zbrojeniowych /oprócz FIS VT/ . uniwersalny system do stosowania w szerokim zakresie temperatur na placu budowy. wydłużony czas żelowania ułatwia pracę i umożliwia montaż przy wysokich temperaturach. zwiększająca się oferta akcesoriów umożliwia różne możliwości zastosowania. brak naprężeń umożliwia skuteczne mocowanie blisko krawędzi i blisko sasiednich kotew. ergonomiczny pistolet zapewnia szybki i łatwy montaż. możliwość stosowania z pistoletem do silikonu daje oszczędnosci. wiele aprobat umożliwia zastosowanie we wszystkich materiałach i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. wersja zimowa umożliwia montaż przy temperaturze -15°C.

Informacje montażowe:
W połączeniu z tulejkami siatkowymi możliwość stosowania w materiałach murowanych z pustymi przestrzeniami. W połączeniu z prętem FIS A lub RGM do stosowania w betonie niezarysowanym. Po wykonaniu stożkowego otworu możliwość stosowania w gazobetonie z prętem FIS G