Kategorie

Przesyłki kurierskieCennik krajowy

Paczka do 2kg - 14zł            
Paczka od 2 kg do 5 kg - 15 zł
Paczka od 5 kg do 10 kg - 17zł
Paczka od 10 kg do 15 kg - 18 zł
Paczka od 15 kg do 20 kg - 20 zł


Opłaty dodatkowe:
Przesyłka za pobraniem +10zł
Dokumenty zwrotne +10zł
Ubezpieczenie (5 000 zł) TYLKO +1 zł !!

Paczki niestandardowe:
Paczka/Paleta  do 100 kg - 140 zł

Przy większych zamówieniach dostawa Gratis!

Telefony

Kierownik sprzedaży:

Dawid: 695 111 334

Sklep:

Patryk: 695 366 111

Dariusz: 601 066 111

Sklep: 32 209 11 90

Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ Φ

boschonline.pl

Zapraszamy na nasz
nowy sklep internetowy

ONLINE.pl

wszystkie produkty Bosch
w jednym miejscu!

Geo Fennel FS 24 statyw uniwersalny drewniany

  • Kod: gf_311020
  • Waga: 6.2 kg
  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: Geo Fennel
  • Cena brutto: 459,00 zł510,45 zł
  • (Cena netto: 373,17 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Statyw uniwersalny drewniany FS 24

Stabilny statyw geodezyjny, wykonany z drewna i aluminium. Zabezpieczony przed wilgocią.
Płaska głowica i standardowa śruba sprzęgająca gwarantują pewne mocowanie przyrządu. Dzięki dźwigienkom mimośrodowym z regulacją docisku, blokowanie nóg statywu jest teraz szybkie i pewne.
Najbardziej odpowiedni statyw do mocowania precyzyjnych przyrządów pomiarowych.

Podstawowe cechy:
Drewno świerkowe o prostych słojach całkowicie zabezpieczone przed wilgocią gwarantuje wysoką odporność na obciążenia i skręcanie.
Spawane elementy aluminiowe oraz połączenia śrubowe z regulacją luzów zapewniają optymalną sztywność konstrukcji w różnych wariantach ustawienia statywu.
Płaska powierzchnia frezowanej głowicy statywu gwarantuje dobre przyleganie podstawy przyrządu. Zastosowana uniwersalna śruba sprzęgająca 5/8" pozwala na zamocowanie każdego z obecnie oferowanych przyrządów.
Okrągły otwór w głowicy oraz haczyk umieszczony centralnie w śrubie sprzęgającej gwarantują szybkie centowanie przrządów przy pomocy pionu sznurkowego.
Otwór w śrubie sprzęgającej i odłączany haczyk pionu sznurkowego umożliwiają szybkie centrowanie przy pomocy pionowników optycznych i laserowych.

Dane techniczne:
Wysokość minimalna: 0,97 m
Wysokość maksymalna: 1,63 m
Długość po złożeniu: 0,97 m
Głowica statywu: płaska, trójkątna
Śruba sercowa: 5/8"
Masa: 6,2kg

Błyskawiczne blokowanie nóg statywu. Wyprofilowana mimośrodowo dźwigienka ściska jednocześnie dwie płytki dociskowe i blokuje nogę statywu w żądanym położeniu. Rozwiązanie analogiczne do stosowanego w tarczowych hamulcach samochodowych i równie niezawodne. Podkładki filcowe pod płytkami ułatwiają poślizg i chronią powłokę zewnętrzną przed uszkodzeniem.

Prosta i dokładna regulacja zacisku. Użytkownik sam decyduje o tym, z jaką siłą bedą blokowane nogi statywu. Samoblokująca się nakrętka (na klucz 13) służy do regulacji wielkości luzu płytek dociskowych i tym samym siły zacisku.

Pewne ustawienie na gruncie. Wykręcany stalowy grot stopki łatwo się wbija w każdy rodzaj gruntu. Duża żłobkowana powierzchnia wspornika zapobiega osunięciu się stopy i ułatwia wbicie nogi statywu na odpowiednią głębokość.

Szybkie składanie, łatwy transport. Wsuwane teleskopowo nogi statywu, blokowane zaciskami mimośrodowymi, umożliwiają zmniejszenie jego długości całkowitej o prawie połowę. Krzyżowy pasek o regulowanej długości służy do spięcia nóg złożonego statywu oraz do wygodnego przenoszenia po zarzuceniu na ramię.